menu
Aktualności
Mały Plastuś
Aktualności Angielski Teatr Zapisy i opłaty Nasza kadra Co robimy Warunki lokalowe Kontakt Archiwum

10.12

PIERNIKOWE CHOINKI...

Do dzieci z grupy ZERÓWKA, przyszła mama Poli. Dzieci razem ze swoim gościem, zagniotły ciasto na pierniki, wałkowały, wykrajały kształty, a na koniec pięknie dekorowały upieczone pierniczki. Przedszkolakom wyszły piękne, pachnące i smakowite "piernikowe choineczki"... więcej »
 

6.12

PYSZNE PIERNICZKI...

Do dzieci z grupy MYSZKI przyszła mama Natalki. Przedszkolaki , wspomagane przez gościa, ozdabiały pierniczki, tak aby każdy pierniczek był wyjątkowy, a przede wszystkim pyszny. więcej »
 

5.12

KOLOROWE PIERNIKI...

Do dzieci z grupy ZAJĄCZKI przyszła mama Nataszy i Wiktorii. Przedszkolaki , wspomagane przez gościa, wspólnie malowały lukrem, ozdabiały perełkami i kolorowymi posypkami, tak aby każdy pierniczek był świąteczny i wyjątkowy. więcej »
 

5.12

WIELKA ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA - WARTO POMAGAĆ!


 

4.12

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA !

Wizyta świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Tegoroczna aura zasiała w serduszka przedszkolaków niepokój i pytanie: czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola? Ale brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany przez cały rok Gość przybył do naszego przedszkola! więcej »
 
« starszenowsze »