menu
Aktualności
Mały Plastuś
Aktualności Angielski Teatr Zapisy i opłaty Nasza kadra Co robimy Warunki lokalowe Kontakt Archiwum

31.01

W STYCZNIU...

więcej »
 

16.01

POKAZ ILUZJONISTY...

Nasze przedszkole odwiedził iluzjonista, który pokazywał magiczne sztuczki. W zabawie aktywnie uczestniczyły dzieci, które po wypowiedzeniu zaklęcia czarowały. Wszystkim podobał się pokaz i często budził ciekawość i zdziwienie. Spektakl był doskonałą zabawą nie tylko dla przedszkolaków:) więcej »
 

11.01

ZABAWY NA ŚNIEGU...

więcej »
 

11.01

Edukacja kinowa w MURANOWIE ... spotkanie czwarte

Dzieci z grupy ZERÓWKA, pojechały do kina Muranów na kolejne zajęcia z cyklu "Nowe horyzonty edukacji filmowej". Dzieci obejrzały film pt."Pettson i Findus - Najlepsza Gwiazdka". Film stworzył okazję do rozmowy z dziećmi na temat przyjaźni i dobrych zasad współżycia społecznego. Próbowaliśmy wspólnie odpowiedzieć sobie na pytania: "Jaki jest idealny przyjaciel?", "Dlaczego sobie pomagamy?" , a także dlaczego prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
 

8.01

ZAJĘCIA PRZYRODNICZE

Odwiedził nas Pan Roman z PER-ZOO, który przeprowadził z dziećmi zajęcia przyrodnicze pt. "Niezły system ten ekosystem". Dzieci wspólnie z gościem wyjaśniły podstawowe pojęcia związane z ekologią. Miały możliwość przyjrzenia się takim zwierzętom jak: jeż, jaszczurka, patyczak i wij... więcej »
 
« starsze